A zene gyógyít, felemel, békével tölti el a lelket

3 év után csodával felérő, varázslatos hangulatú Varnus Xavér koncert zajlott 2021. október 30-án a kaposvári Református templomban, az Első Kaposvári Lions Club szervezésében.

A csoda része volt Törő Ábris kaposvári tehetséges csellista is.

Dr. Kerekesné Pytel Anna alapitó tag köszöntötte a koncert hallgatóit és méltatta a művész munkáját, valamint bemutatta Törő Ábris csellistát.

Varnus Xavér világhírű orgonista szerint:

"A zene gyógyít, felemel, békével tölti el a lelket."

Bach zenéje pedig a művész hitvallása szerint, Isten hangja.

Varnus Xavérnak hálás köszönet a koncertért, az élményért a csodáért! Jó volt újra látni, hallani.

Köszönjük a résztvevő  közönség lelkes tapsát és hogy részt vettek az Első Kaposvári LIONS Club támogatási programjában.

Foto: FB Nagy Miklos