Lions Club Kaposvár I. a Lendvai testvér clubjánál vendégeskedett

A jótékonysági hangversenyen  VLADO KRESLIN és a Mali bogovi együttes szerepelt, melynek bevételét a kilenc éves Völgyfalusi Márk megsegítésére fordítják.

Clubunkat Kalmárné Laczkó Ágnes, Krista Ágnes képviselte. Íme kedves beszámolójuk!

Egy gyönyörű Gárdonyi Géza idézettel indult a prezentáció. Szeretném veletek is megosztani. Nagyon megható volt ezt olvasni.
"Légy az, kiből árad a nyugalom.
Légy az, kire nem hat a hatalom.
Nyújtsd oda, hol kérik a kezedet.
S menj oda, hol fázik a szeretet."

Tegnap (márc.23-án) Krista Ágival megjártuk Lendvát, az ottani testvér clubunk meghívásának eleget téve. Most ünnepelték megalakulásuk 10. évfordulóját és a LEO Club megalakulásának 5. évfordulóját. Nagyon kedves, szívhez szóló megemlékezést, összegzést tartottak az elmúlt 10 évről. Mi is megjelentünk a kivetített fényképeken, mint vendéglátók, amikor néhány évvel ezelőtt meglátogattak minket.
Nagyon megható volt, hogy az elmúlt 10 év elnökeit kihívták a színpadra és megköszönték a munkájukat. Ott volt az ottani LIONS szövetség  egyik alkormányzója, és a lendvai magyar főkonzul.  Teltház volt a hangverseny teremben. A koncert hasonlított egy kicsit egy Zorán koncertre egy kis country zenével megfűszerezve.
Krista Ági nyilatkozott a helyi médiának. Fontosnak tartották, hogy szerepeljünk.
Tényleg nagyon jól éreztük magunkat. Olgi sok szeretettel üdvözöl minden kaposvári Lions tagot.

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Konvenció (Gödöllő)
2024. június 15. 10:00

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Első Kaposvári Lions Club Közhasznú Egyesület

Adószámunk: