Soproni Konvención Wanatka-díjat kap az Első Kaposvári Lions Club

A LIONS Clubok Magyarországi Szövetségének éves Konvenciója 2020.06.27-én, szombaton, egy különleges helyszínen került megrendezésre a Sopron melletti Fertőrákosi Kőfejtő és Barlangszínházban.

A konvención a vezetőség beszámolt a végzett munkájáról és megválasztásra kerültek az új országos vezetők. Remek szervezés különleges helyszín, köszönjük Boronkay Gusztáv kormányzónak.

 

Nagy öröm számunkra, hogy minden évben kiosztásra kerülő Wanatka-díjat klubunk nevezése alapján Stanics Adrienn újságíró, Kapos tv szerkesztő-riporter műsorvezető vehette át, mert közel 10 éve rendszeresen beszámol a kaposvári Lions Klub jótékonysági rendezvényeiről nem csak a helyi, hanem az országos médiában is. Gratulálunk Adriennek az országos elismerésért.Képgaléria

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Konvenció (Gödöllő)
2024. június 15. 10:00

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Első Kaposvári Lions Club Közhasznú Egyesület

Adószámunk:
18773880-1-14
Számlaszám:
10300002-13276071-00014901

cím: 7400 Kaposvár,
Puskin.u.2.

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba